Měření emisí vozidel na LPG a CNG se systémem LPGTECH, SOLARIS, MAGIC a EUROPEGAS

Měření emisí vozidel na LPG a CNG

Naše firma poskytuje v rámci své akreditace zastoupení řady výrobců systémů sekvenčního vstřikování LPG a CNG pověření stanicím měření emisí k servisu a provádění měření emisí na vozidlech vybavených těmito systémy:

LPGTECH – SOLARIS – MAGIC – EUROPEGAS – STEFANELLI
LPGTECH  Solaris Dynamic OBD  Magic LPG   Europegas  ALEX

SOLARIS DIESEL LPG a SOLARIS DIESEL CNG pro duální systémy Dieselgas
Solaris Diesel LPG

Na mapě jsou uvedeny firmy, které mají s naší organizací smlouvu.
Před tím, než na vybranou stanici SME pojedete, kontaktujte jí a ujistěte se, že Vaše vozidlo opravdu mohou měřit!Emise na LPG
Na rozšíření sítě SME, které mohou měřit námi zastupované systémy neustále pracujeme a jejich počet stoupá. Snažíme se, aby majitelé vozidel s našimi systémy neměli problém se změřením ve svém přijatelně vzdáleném okolí.

Pomozte nám rozšířit počet stanic měření emisí LPG a CNG pro LPGTECH, SOLARIS ..

V případě, že nemůžete najít stanici SME , která může provést měření emisí na VašemSME_help systému LPG či CNG, pokuste se dát personálu SME ve vaší blízkosti kontakt na naší firmu, nebo kontaktujte Vy nás a my se pokusíme dohodnout spolupráci s takovou firmou. Upozorňujeme, že to zpravidla musí být SME, která již má obecné oprávnění pro měření vozidel na LPG, nebo CNG, případně diesel pokud se jedná o měření duálního pohonu dieselgas.

Kontajtujte nás!

Pole označená * jsou povinná